v Sports in Kansas: Boys Basketball All-State - 2021 - Sports in Kansas
Warning: include(../includes/bodytag.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 36

Warning: include(): Failed opening '../includes/bodytag.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/lib/php') in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 36

Sports in Kansas: Boys Basketball All-State - 2021

Mark Mitchell had a huge junior season for 4A state champ Miege.
By: Sports in Kansas - Chet Kuplen w/ Conor Nicholl
Mar 25, 2021

Share This Story:

All-State teams are selected by a statewide media panel (over 25 people who work in sports media across the state) and votes are counted then finalized by Chet Kuplen of Sports in Kansas and Conor Nicholl of Sports in Kansas. Player of the Year selections will be out by Friday 3/26.

Parents/Athletes: Order your all-state  POY, POY Finalist, First Team, Second Team or Honorable Mention All-State patch ASAP, we are the only place with these from Sports in Kansas: email: sportsinkansas@gmail.com) Free to view coverage is possible with SIK patch orders and our sponsors.

Sports in Kansas All-Classes – Top 30 Players

Sports in Kansas First Team All-Classes (Order Patch Here)

Alston Mason, BV Northwest 6-2 Sr. 

Andrew Orr, Blue Valley North 6-8 Sr.

Aidan Shaw, Blue Valley, 6-8 Jr.

Jayden Garrison, Little River 6-1 Sr.

Jack Chapman, BV Northwest 6-7 Sr.

Zeke Mayo, Lawrence 6-3 Sr.

Javon Grant, Pittsburg, 5-11 Sr.

Sterling Chapman, Campus 6-5 Sr.

Harlan Obioha, Hoxie, 7-0 Sr.

Mark Mitchell, Bishop Miege, 6-8 Jr.

Sports in Kansas Second Team All-Classes

Stevie Strong, Campus, 6-0 Jr.

Max Alexander, Buhler, 6-0 Sr.

Jordan Brown, Basehor Linwood 6-4 Jr.

Jack Johnson, Andover 6-2 Sr.

Taj Manning, Bishop Miege, 6-8 Sr.

Tyus Wilson, Sterling, 6-7 Sr.

Dawson Zenger, Rock Creek 6-2 Sr.

Brett Sarwinski, Galena, 5-11 Jr.

Marque Wilkerson, Topeka West 6-2 Sr.

Cason Richardson, Hesston 6-3 Jr.

Sports in Kansas Third Team All-Classes

Jacob Hanna, Maize 6-3 Sr.

Julian Margrave, Louisburg, 6-9 Jr.

Joe Berry, Washburn Rural, 6-3 Sr.

Moze Downing, Free State 6-3 Jr.

Wyatt Noll, De Soto 6-6 Sr.

Alex Littlejohn, Bishop Carroll 6-5 Sr.

Trey Abasolo, Mulvane, 6-2 Sr.

Lucas Hammeke, Hutch Trinity Catholic 6-0 Sr.

Emmitt Jueneman, Hanover, 6-1 Jr.

Devan McEwen, Lebo, 6-1 Sr.

Sports in Kansas 6A Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Alston Mason, BV Northwest 6-2 Sr.

Andrew Orr, Blue Valley North 6-8 Sr.

Aidan Shaw, Blue Valley, 6-8 Jr.

Moze Downing, Free State 6-3 Jr.

Zeke Mayo, Lawrence 6-3 Sr.

Joe Berry, Washburn Rural, 6-3 Sr.

Jack Chapman, BV Northwest 6-7 Sr.

Stevie Strong, Campus, 6-0 Jr.

Sterling Chapman, Campus 6-5 Sr.

Mike Carson, JC Harmon, 6-6 Sr.

Second Team

Niko Taylor, Blue Valley North Sr.

Isaac Patterson, Blue Valley North Sr.

Myles Thompson, Hutchinson, Sr.

Preston Reynolds, SM East, Sr.

Damare Smith, SM Northwest, Jr.

Erik Smith, SM South, Sr.

Luke Williams, Olathe South, Sr.

Matt Friess, Dodge City, Sr.

Branxon Fierson, Wichita Heights Sr.

Hezekiah Washington, Wichita West Sr.

Miles Blandi, Blue Valley Jr. 

Will Townsend, SM East, Sr.

Sports in Kansas 6A Boys All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Ben Fritz – BV Northwest, Grant Stubblefield -BV Northwest, Keenan Bundy – Blue Valley North, Zaid Dajani – Olathe Nortwhest, Corbin Dozier – Olathe South, Cooper Jackson – Free State, Carter Lichtsinn – Olathe West, Pearse Long – Lawrence, Quinton Mason – Olathe North, Landon Wagler – SM Northwest, Jake McClure – Gardner Edgerton, Jack Hutchinson – Washburn Rural, Chris Dixon – Junction City, Owen Braxmyer – Manhattan, Jalen Smith – Topeka, Blake Firerson – Wichita Heights, Hezekiah Washington – Wichita West, David Duncan – Wichita NW, Darryon Frierson – Wichita South, Geremiah Moore – Wichita Northwest, A.J. King – Wichita East, A.J. Neal – Wichita Heights, Kobe Smith- Wichita Southeast, Daylan Jones – Wichita East, Blake Chadwick – Derby, Isaac Ray – Derby, Fontaine Williams – Derby, Jayden Hall – Campus, Tre Rosales – Garden City, AJ Ramirez – Liberal, Cooper Scheck – Dodge City, Isaac Flores – Garden City, Cooper Loll – Dodge City, Chauncey Keys – Harmon, Jason Rodriguez – Harmon

Sports in Kansas 5A Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Jordan Brown, Basehor Linwood 6-4 Jr.

Jacob Hanna, Maize 6-3 Sr.

Jack Johnson, Andover 6-2 Sr.

Nick Hogan, Eisenhower, 6-5 Sr.

Tre Alexander, Topeka West 6-4 Sr.

Marque Wilkerson, Topeka West 6-2 Sr.

Javon Grant, Pittsburg, 5-11 Sr.

Dalyn Schwarz, Hays 6-6 Sr.

Carson Kieffer, Hays 6-0 Jr.

Wyatt Noll, De Soto 6-6 Sr.

Josh Jordan, Salina South 5-11 Sr.

Alex Littlejohn, Bishop Carroll 6-5 Sr.

Eli Isaacs, Valley Center 6-1 Sr.

Second Team (Order Patch Here)

Nate Barnhart, De Soto Sr.

Elijah Brooks, Topeka West Jr.

Kyle Grill, Maize Jr.

Avery Johnson, Maize Soph.

C.J. Powell, Highland Park Sr.

Charles Snyder, Emporia Sr.

Malik Benson, Lansing Sr.

Blake Danitschek, Kapaun Sr.

Jace Linenberger, Hays Jr.

Cooper Johnes, Spring Hill Sr. 

Nathan Johnson, KC Washington, Sr.

Trevor McBride, Basehor Linwood Jr.

Sports in Kansas 5A Boys All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Will Rost – Aquinas, Brian Hawthorne – St. James, Jinwood Kim – BV Southwest, Michael Cahill – St. James Academy, Sam Somerhalder – St. James Academy, Nick Mason – Mill Valley, Dylan Blazer – Mill Valley, Peyton Basler – Lansing, Tyrese Cannon – Leavenworth, Jackson Miller -De Soto, JaiKuan Darthard – Leavenworth, Harvey Davis – Shawnee Heights, Isiah Johnson – Shawnee Heights, Carter Bergman – Basehor Linwood, Ty Henry – Seaman, JuanTario Roberts – Highland Park, Zander Putthoff – Topeka West, Enrique Lankford – Bishop Carroll, Carter Reid – Bishop Carroll, Ethan Stuhlsatz – Kapaun, Will Anciaux – Kapaun, Devon Junghans – Salina South, Jacson Brackeen – Newton, Javon Buchanan – Maize South, Winston Bing – Maize, A.J. Johnson – Salina South, Brock Merz – Ark City, Reed McHenry – Salina Central, Gabe Phillips – Valley Center, Camron Moses – Goddard, Kaleb Gaddis – Andover, Skyler Clevenger – Andover Central, Doug Stewart – Ark City, Cody Houser – Eisenhower, Caden Kickhaefer- Salina Central, L.J. Butcher – Pittsburg, T.J. Nunnery – Hays, Jaron Briggs – KC Piper, Cooper Jones – Spring Hill, Trent Stimac – Bonner Springs, Haiden McCoy – Pittsburg, Trayon Grant – KC Washington,Kyren Angel- KC Washington, Landon Burkes – Schlagle, Trent Stimac – Bonner Springs, Isaiah Maikori – Andover, B.J. Redic – Andover, Eli Shetlar – Andover

Sports in Kansas 4A Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Taj Manning, Bishop Miege, 6-8 Jr.

Mark Mitchell, Bishop Miege, 6-8 Jr.

Julian Margrave, Louisburg, 6-9 Jr.

Max Alexander, Buhler, 6-0 Sr.

Trey Abasolo, Mulvane, 6-2 Sr.

Rylee Beach, Tonganoxie 5-9 Sr.

Adriel Smith, Rose Hill, 5-10 Jr.

Kale Purcell, Holton, 6-3 Sr.

Tanner Hecht, Wamego, 6-5 Sr.

Brendan Parker, Augusta, 6-1 Sr.

Second Team (Order Patch Here)

Seth Madron, McPherson, Sr.

Harrison Braudis, Miege, Sr.

Ely Wilcox, Augusta, Sr.

Easton Ewing, Independence, Soph.

Eli Hestand, Labette Co., Jr.

Lance Walker, Ulysses, Sr.

Landon Carson, Iola, Sr.

Jack Voth, Buhler, Soph.

Drew Middleton, Circle, Sr.

Kaleb Becker, Abilene, Jr

Ryan Andrews, Augusta. Sr.

Weston Gutterman, Louisburg, Sr.

Sports in Kansas 4A Boys All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Jayton Alexander – McPherson, Ryan Andrews – Augusta, Jaydon Sundgren – El Dorado, Aidan Harper – Winfield, Luke McGinnis – Circle, L.J. Berkstresser – El Dorado, Tanner Meyer – Wellington, Nathan Nemecheck – Andale, Brett Gibbs – Clearwater, Kellan Simoneau – Rose Hill, Tanner Cash – Clearwater, Jacksyn Potucek – Andale, Ian Comer – Mulvane, Trey Moala – Paola, Jaden Hamm – Eudora, Noah McCullough – Ottawa, Heston Robbins – Tonganoxie, Blake Poje – Tonganoxie, Dallas Bond – Tonganoxie, Ben Guetterman – Louisburg, Julius Smith-Reese – Parsons, Tariq Logan – Coffeyville, Ethan Houk – Parsons, Paxton Swanson – Parsons, Trey Brown – Fort Scott, Kam Koester – Chanute, Carter Coombs – Chanute, Matthew Lierz – Holton, Aaron Galindo – Ulysses, Zavier Henandez – Atchison, Savier Cushinberry – Atchison, Kaden McDaniel – Augusta, Eli Pyle – McPherson, Adam Elliott – McPherson, Kaiden Abasolo – Mulvane, Landon Coe – Mulvane, Joe Otting – Hayden, Avery Bryson – Abilene, Isaac Lee – Clay Center, Wyatt Trost – Concordia, Jake Fritz – Wamego, Burt Springer - Wamego

Sports in Kansas 3A Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Cason Richardson, Hesston 6-3 Jr.

Jackson Schulte, TMP 6-4 Sr.

Dawson Zenger, Rock Creek 6-2 Sr.

Drew Nicholson, Hoisington 6-7 Sr.

Ty Sides, Phillipsburg 5-9 Sr.

Jimmy Dorsey, Wellsville 6-4 Jr.

Nahcs Wahwassuck, Royal Valley 6-5 Jr.

Brett Sarwinski, Galena, 5-11 Jr.

Tyler Little, Galena, 6-5 Soph.

Sawyer Harper, Hugoton, 6-1 Sr.

Hunter Davis, Lakin 5-9 Sr.

Second Team (Order Patch Here)

Zephyn Mason, Holcomb Sr.

Jayce Korf, Hugoton Sr.

Haden Daharsh, Hugoton Sr.

Wesley Fair, Collegiate, Soph.

Harrison Voth, Cheney, Jr.

Mason Haxton, Hoisington, Sr.

Jordan Fudge, Frontenac, Jr.

Maddox Decker, Santa Fe Trail, Sr.

Trey McClure, Lyons, Sr.

Darby Roper, Haven, Sr.

Keller Hurla, St. Mary’s Soph.

Brayden Schilling, Hesston, Jr.

3A Sports in Kansas All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Charlie Goree – Collegiate, , Luke Grace – Cheney, Christian Williams – Trinity Academy, Zane Jacques – Haven, Rey Alamons – Lyons, Haven Lysell – Smoky Valley, Nick Arnold – Hesston, Jackson Humphreys – Hesston, Dillan Smith – Larned, Kurtis Beck – Nemaha Central, Marcus Beck – Nemaha Central, Zac Kramer – Nemaha Central, Brady Klotz – Royal Valley, Parker Stone – Perry Lecompton, Josh Broxterman – Jeff West, Brennan Brumbaugh – Goodland, Peyton Wahlmeier – Colby, Ryan Myers – Colby, Wyatt Angell – Hugoton, Leyton Cure – Goodland, Cooper Autry – Holcomb, Andre Ridenhour – Cimarron, Braxton Harrison – Cimarron, Isaac Welch – Riverton, Mario Menghini – Frontenac, Collin McCartney – Frontenac, Landin Midgett – Columbus, Brahm Born – Girard, Jamey Richardson – Riverton, Deacon Henson – Galena, Gabe Muia – Girard, Sam Smith – Burlington, Spencer Davidson – Minneapolis, Trent Moeckel – Minneapolis, Nolan White – Minneapolis, Brian Payer – Burlington, Jackson Showalter – Wellsville, Kaden O’Neil – Wellsville, Chris Pursley – Osawatomie, Reece Katzer – Anderson Co., , Jaxon Hurla – St. Marys, Brooks Whaley – Rock Creek, Connor Holle – Riley County, Avery Holle – Riley County, Trey Harmison – Riley County, Fred Criqui – St. Mary’s, Caden Vinduska – Rock Creek, Kade Perrine – Rossville, Avery Haxton – Ellsworth, Jaxson Gebhardt – SE Saline, Eli Sawyers – SE Saline, Nakari Morrical Palmer – SE Saline, Caleb Burks – Beloit, Dylan Werth – TMP, Ryan Schrum – Norton, Lucas Lang – TMP, Landon Boss – Osage City, Gunnar Fort – Osage City, Koen Hula – Council Grove, Kellen Marshall – Council Grove, Cade Fischer – West Franklin, Sergio Chavez – Southwestern Heights, Dominick Daniels – Lakin, Servando Gonzalez – Lakin, Allen Martinez – Lakin, Jace Scott – Caney Valley, Kaehl Smith – Caney Valley, Devis Sawyer – Cherryvale, Landon Bennett – Charryvale, Layne Mayeske – Fredonia, Gabe Valentine – Eureka, Jackson Swartz – Chaparral, Jevon Hill – Trinity Academy, Connor Gibson – Pleasant Ridge, Walker Adams – Pleasant Ridge, Gavin Pieschl – Marysville, Jackson Rader – Marysville, Ben Kirkland – Marysville,

Sports in Kansas 2A Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Eli Wiseman, Belle Plaine 5-10 Sr.

Brekyn Ratzlaff, Hillsboro 6-1  Soph.

Tyus Wilson, Sterling 6-7 Sr.

Cole Scott, Stanton Co. 6-6 Sr.

Harlan Obioha, Hoxie 7-0 Sr.

Lucas Hammeke, Hutch Trinity Catholic 6-0 Sr.

Britton Dutton, Ellinwood 6-0 Soph.

Dameion Hatten, Sedan 6-3 Jr.

Devin Loudermilk, West Elk 6-4 Sr.

Miles Kitselman, Lyndon 6-5 Sr.

Charlie Russell, Trego, Jr.

Brady Frickey, Ellis 5-10 Sr.

Second Team (Order Patch Here)

Chase Wiebe, Berean Academy Sr.

Cole Criss, Cedar Vale/Dexter Sr.

Tyler Lohmeyer, Wabaunsee Sr.

Brayden Meske, Wabaunsee Sr.

Cameron Beardley, Valley Heights, Sr. 

Eric Dillinger, Erie, Jr.

Luke Detwiler, Lyndon Sr.

Mark Bogner, Erie, Sr.

Manny Chavez, Wichita Co., Sr.

Jake Harvey, Uniontown, Sr. 

Austin Hilton, Belle Plaine, Sr.

Grayson Ratzlaff, Hillsboro Jr.

Kobe Hoover, Washington Co. Sr. 

Avery Gatzemeyer, Valley Falls Jr.

Sports in Kansas 2A All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Theron Wedel – Medicine Lodge, Arden Rex – Garden Plain, Colby Haukap – Garden Plain, Gabe Mannebach – Garden Plain, Jalen Martin – Wichita Independent, Braden Heins – Northern Heights, Matthew Potucek – Hillsboro, Lance Hoffsommer – Sedgwick, Landon Kaufman – Moundridge, Tanner Heckel – Inman, Sam Snook – Berean Academy, Walt Gray – Hutch Trinity, Jace Doereksen – Inman, Zach Surface – Sterling, Eli Lawson – Bennington, Bradeon Mercer – Marion, Nehemeiah Byrd – Riverside, Bray Davies – Riverside, Nick Ison – Colgan, Jalen VanBecelaere – Colgan, Cade Oliver – Wabaunsee, Dawson Schultz – Wabaunsee, Jacob Gormley – Sacred Heart, Caleb Gilliland – Sacred Heart, Alex Disberger – Sacred Heart, Blake Aurand – Republic Co., Derek Keith – Hill City, Ashton Dowell – Hoxie, Gavin Tremblay – Hoxie, Daniel Eck – Ellis, Dane Scheetz – Oakley, Dayton Logan – Mission Valley, Owen Eidman – Chase Count, Jarod Crawford – Central Heights, Joel Deters – Mission Valley, Darian Massey – Lyndon, Toby Miller – Lyndon, Austin Plunkett – Syracuse, Kayde Rietzke – Wichita Co., Kyler Keller – Syracuse, Joe Mitchell – Syracuse, Clayton Cole – Elkhart, Austin King - Udall, Jace Coltrane – Southeast, Clay Sutterby – Uniontown, Cade Burdette – Southeast, Sean Hurst – Yates Center, Rex Robinette - Maranatha, Kain Leisure – Jayhawk Linn, Dale Gillespie – Pleasanton, Dawson Lehman – Erie, Trey Sommer – Humboldt,  Nathan Hawk – Valley Falls, Kolbran Korbelik – Maur Hill, Ryan Feldkamp – Jeff County North, James Kramer – Jeff County North, Emmett Jobins – Jeff County North, Cooper Jepsen – Valley Falls, Tyler Stuhsatz – Ellinwood,

Sports in Kansas 1A-I Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Jordan Barnard, Olpe 6-1 Sr.

Devan McEwen, Lebo 6-2 Sr.

Jayden Garrison, Little River 6-1 Sr.

Trey Rolfs, Little River 6-1 Sr.

Aaron Skidmore, South Gray 6-3 Sr.

Brady Deges, South Gray 5-10 Jr.

Vance Shewey, Meade, 6-4 Sr.

Jaden Boone, Quinter, 6-3 Jr.

Trever Quaney, Burlingame, 6-8 Jr.

Taylor Cable, Ness City, 6-4 Jr.

Second Team (Order Patch Here)

Chase Harrison, Madison, Sr.

Carter Riley, South Gray Sr.

Luke Ballard, Kiowa Co. Sr.

Jordy Dolloff, Wichita Classical, Sr.

Wyatt Lange, Clifton-Clyde Sr.

Ryan Kuckelman, Macksville, Soph.

Derek Hoelting, Olpe, Jr.

Damon Redeker, Olpe, Jr.

Jerrit Norris, Troy, Soph. 

Jerrod Gillet, Rock Hills, Sr.

Jonah Huedl, Sylvan-Lucas Sr.

1A-I Sports in Kansas All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Ethan Means – Stockton, Tyson Hermreck – Crest, Kobey Miller – Crest, Lafe Blevins – Doniphan West, Aiden Rudolph – Clifton Clyde, Gavin Cornelison – Frankfort, Jarik Weiche – Clifton Clyde, Raef Osterhaus – Centralia, Dylan Thompson – Jackson Heights, Brayden Collins – Canton-Galva, Tyson Struber – Canton-Galva, Graham Stephens – Little River, Braxton Lafferty – Little River, Skylar Wuest – Goessel, Cameron Campuzano – Rural Vista, Dylan Worrell – Rural Vista, Makaen Hastings – Solomon, Caiden Duerksen – Goessel, Scott Price – Bucklin, Owen Reece – Hodgeman Co., Conner Ruff – Hodgeman Co., Zach Clark - Cair Paravel, Noah Hastert - Cair Paravel, Ethan Salmans – South Gray, Tate Davis – Ingalls, Lucas Detter – Pretty Prairie, Blake Stucky – Pretty Prairie, Austin King - Udall, Aden Temanson – Skyline, Eliazar Carraco – Skyline, Nathan Adams – Skyline, Collin Thielen – Quinter, Lance Noonan – Burlingame, Ryan Wolgran – Madison, Drew Stutesman – Madison, Blake Pierce – La Crosse, Alexis Barron – Macksville, Roegilio Ibarra – Macksville, Jose Guzman – Ness City, Uriel Calleros – St. John, Elijah Delp – St. John, Kylan Cunningham – Lakeside, Landon O’Hare – Lincoln, Davion McDonald – Rock Hills, Grady Wolters – Osborne, Wyatt Eberle – Lakeside,

Sports in Kansas 1A-II Boys All-State Basketball – 2021

First Team (Order Patch Here)

Alec Carlson, Pawnee Heights, Soph.

Xander Newberry, Attica, 6-0 Jr.

Colton McCarty, Cheylin, 6-0 Sr.

Jaxson Brandl, Greeley Co., 6-1 Soph

Cooper Wolf, South Haven, 6-0 Sr.

Emmitt Jueneman, Hanover, 6-1 Jr.

Jacob Jueneman, Hanover, 6-3 Sr.

Zach Stucky, Elyria Chrstian 5-8 Sr.

Jesse Baxter, St. Francis, 6-4 Sr.

Jett Vincent, Wheatland Grinnell, 6-2 Soph.

Second Team (Order Patch Here)

Andrew Schields, Cheylin, Sr.

Damian Foster, Waverly, Sr.

Blake Hynek, Hanover, Sr.

Jaret Eitzman, St. Johns/Tipton Jr.

Dylan VanLaeys, Logan/Palco Jr.

Alex Ibarra, Central Christian, Sr.

Alec Vann, Wakefield, Sr.

Kash McPhail, Ashland, Sr.

Mac Purvis, Weskan, Sr.

Bailey Sides, Northern Valley, Jr.

Braden Colglazier, Pawnee Heights, Jr.

1A-II Sports in Kansas All-State Honorable Mention (Order Patch Here)

Braden Henry – Wetmore, Kael McQueen – Wetmore, Isaac Detweiler – Axtell, , Noal Reynolds – Peabody Burns, Kash McPhail – Bucklin, Braden Colglazier – Pawnee Heights, Adre Ibarra – Hutch Central Christian, Ethan Waters – Fairfield, Brady McIntire – Norwich, Chance HIlger – Norwich, Jace Gosch – Norwich, Dakota Rodriguez – Stafford, Caleb Yoder – Hutch Central Christian, Dylan Van Laeys – Logan/Palco, Joey Myers – Triplains/Brewster, Dalton Mackley – Weskan, Mac Purvis – Weskan, Eric Loya – Northern Valley, Trevor Zarybnicky – Wheatland Grinnell, Joshua Meigs – Altoona Midway, Bryan Buffington – Western Plains/Healy, Wade Rush – Golden Plains, Landon Johnson – Wallace Co., Ben Busse -St. Francis, Titus Sherer – Greeley Co., Damian Foster – Waverly, Peyton Ryan – Central Plains, Jayce Dickerson – Natoma, Camryn Eberhart - WIlson


Warning: include(../includes/module_comments.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 115

Warning: include(): Failed opening '../includes/module_comments.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/lib/php') in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 115

Warning: include(../includes/module_right-col.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 141

Warning: include(): Failed opening '../includes/module_right-col.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/lib/php') in /home/kansass/public_html/ks/news/index.php on line 141