Sports in Kansas: 2018 Non-Senior Football Team

Tank Young had a big year for Aquinas (photo: Susan Goodwyn)
By: Sports in Kansas - Chet Kuplen
Dec 4, 2018

Share This Story:

Over 330 high schools play football in Kansas and Sports in Kansas has announced its All Non-Senior Team from the 2018 season. Final selections are picked by Chet Kuplen of Sports in Kansas, along with input from SIK contributors Ben Mitchum (Central/Western Kansas), Sean Boston (Wichita), Kyle Odermann (Kansas City), with additional input from several media members and coaches across the state. This is not a list based on recruiting, to be eligible for the list players had to be a freshman, sophomore or junior during the 2018 football season (Graduation years: 2022,2021, 2020).

ATTENTION PARENTS/ATHLETES: Players on list are elgible for a All Non-Senior Team or All-Non Senior Team honorable mention patch for letter jacket, we are the only place with our logo on them. email Chet Kuplen at the following email address to order: sportsinkansas@gmail.com to order.

2018 Sports in Kansas All Non-Senior Team

First Team Offense

QB - Reagan Jones, Wichita Northwest, 6-1 180 Jr. 

QB - Malik Berry, Free State, 6-3 215 Jr. 

QB - Quinn Buessing, Axtell, 6-1 175 Jr. 

QB – Gabe Garber Sabetha, 5-10 175 Jr.

QB- Kyler Semrad, Goddard, 6-1 190 Soph.

RB - Tank Young, Aquinas, 5-7 165 Soph.

RB - Brison Cobbins, Miege, 5-7 160 Jr. 

RB - Ky Thomas, Topeka, 5-11 195 Jr. 

RB - Caden Cox, Maize, 5-10 195 Jr. 

RB - Tre Washington, Derby, 5-10 195 Jr. 

RB - Wyatt Pedigo, Hoisington, 6-1 205 Jr. 

TE - Quinton Stewart, Salina Central, 6-4 225 Jr. 

WR - Alex Schremmer, Great Bend, 5-10 165 Jr. 

WR - David Brown, Blue Valley West, 6-1 170 Jr. 

WR - Phillippe Wesley, Miege, 5-11 165 Soph. 

WR - Preven Christon, Maize, 6-0 175 Jr. 

OL - Turner Corcoran, Free State, 6-6 285 Jr.

OL - Max Kalny, St. James Academy, 6-6 285 Jr. 

OL - Refugio Chairez, Garden City, 6-1 305 Jr. 

OL - Jaedon Roberts, Aquinas, 6-6 330 Soph.

OL - Cody Fayette, Maize South, 6-6 290 Jr. 

OL- Hayden Pauls, Emporia, 6-5 260 Jr. 

OL- Javon Wheeler, Wichita Northwest, 5-10 215 Soph.

OL - Brayden White, Louisburg, 6-4 270 Jr.

ATH - Arland Bruce IV, Olathe North, 5-10 180 Soph. 

ATH - Teven McKelvey, Gardner-Edgerton 6-1 180 Jr.

ATH - Adam Albertini, St. Paul, 5-9 165 Jr. 

KR/PR - Taybor Vetter, Wamego, 5-9 160 Jr. 

KR/PR - Conor Haviland, Humboldt, 6-1 175 Jr.  

K - David Kemp, Andover, 5-8 170 Soph.

First Team Defense

DL - Nate Matlack, Olathe East, 6-4 210 Jr. 

DL - Matthew Roberts, Aquinas, 6-2 210 Jr. 

DL- Zeke Howell, Goddard, 5-11 175 Jr.

DL - Pene Saili, Jefferson West, 6-1 225 Soph. 

DL - Lovette Epelle, Free State, 6-1 235 Jr.

DL - Hadley Panzer, Lakin, 6-4 290 Jr.  

DL - Zach Saville, Maize South, 6-2 295 Jr. 

DL - Reid Spachman, Blue Valley North, 6-3 210 Jr.

DL - Tyler Dorsey, Derby, 6-2 265, Jr.

LB - Mason Thrash, McPherson, 6-2 200 Jr. 

LB - Tony Lunson, Olathe South, 5-10 195 Jr. 

LB - Jared Casey, Plainville, 6-0 220 Jr. 

LB - Cade Lautt, St. James Academy, 5-10 220 Jr. 

LB - Dhimani Butler, Goddard, 5-11 220 Jr. 

LB - Tim Foster, Blue Valley North, 6-2 210 Jr. 

DB - Kordan Harris, Aquinas, 5-9 165 Jr. 

DB - Rishi Rattan, Miege, 5-10 165 Jr. 

DB - Dalton Miller, Great Bend, 6-0 175 Jr. 

DB - Beau Palmer, Blue Valley, 6-2 195 Jr. 

DB - Trevion Mitchell, Maize South, 5-10 165 Jr. 

DB- Daquan Johnson, Parsons, 6-0 155 Jr.

DB - Ty'Quez Agnew-Whitten, Miege, 6-1 205 Jr. 

P - Dominik Stadlman, Blue Valley Southwest, 6-3 175 Jr.

Second Team Offense

QB - Jack Moellers, St. James Academy, 6-1 205 Jr. 

QB - Da’Vonshai Harden, Topeka, 6-4 190 Jr

QB - Jackson Kavanagh, Salina Central, 6-1 180 Jr.

QB- Ty Black, SM Northwest, 6-1 175 Soph.

QB- Garrett Harmison, Riley Co., 6-0 160 Jr.

RB - Atreyau Hornbeak, Marysville, 6-1 195 Jr. 

RB - Eli Salmans, Hodgeman County, 6-2 205 Jr. 

RB- Andrew Nehrbass, Olathe South, 5-10 180 Soph.

RB- Joe Williams, Wichita North, 5-9 160 Jr.

RB- Bryce Krone, Bonner Springs, 6-1 215 Jr.

RB - Tony Friends III, Shawnee Mission East, 5-7 170 Jr. 

RB - Tayezahn Crough, Hutchinson, 6-0 175 Jr. 

RB - Scott Grider, Halstead, 5-10 185 Jr. 

RB - Jaylin Richardson, KC Schlagle, 6-0 195 Jr. 

RB- Tate Seabolt, Cimarron, 5-7 170 Soph.

TE - Blake Mitchell, Goddard, 6-3 200 Jr. 

TE- Cody Stufflebean, McPherson, 6-4 215 Jr.

WR - Davin Simms, Derby, 6-0 170 Soph. 

WR- Tyson Struber, Canton Galva, 6-2 175 Fr.

WR - Connor DeLong, Olathe West, 6-3 180 Jr. 

WR - Xavier Bell, Andover Central, 6-4 175 Jr. 

WR- Zion Jones, Wichita Northwest, 6-0 165 Jr.

 WR - Kale Schroeder, Sedgwick, 5-10 175 Jr. 

WR - Brock West, Maranatha Academy, 6-2 175 Jr. 

OL - Christian Mozingo, Aquinas, 6-4 325 Jr.

OL- Tristin Reasoner, Wichita Northwest, 6-3 240

OL - Matthew Beyer, Mulvane, 6-4 280 Jr. 

OL - Cole Sample, Tonganoxie, 6-3 285 Jr. 

OL - Talor Warner, Gardner-Edgerton, 6-4 250 Jr.

OL- Rylan Miller, SM North, 6-4 230 Jr.

OL- Kel Stroud, Chapman, 6-5 265 Jr.  

OL- Jonah Weber, Hanover, 6-4 250 Jr.

ATH - Syris Dunlap, Liberal, 5-9 160 Jr. 

ATH- Hayden Brown, Hays, 5-10 170 Jr.

ATH- Calvin Stapp, Colby, 5-10 180 Jr.

KR/PR- Darrien Holloway, Osborne, 5-11 170 Jr.

KR/PR- Dariq Williams, Parsons, 6-0 170 Jr.

K - Gage Girk, South Central, 5-9 150 Jr. 

Second Team Defense

DL - Carson Williams, Jackson Heights, 6-2 225 Jr.

DL - Kauli Saili, Jefferson West, 5-11 290 Jr. 

DL- Peyton Reeves, Aquinas, 6-2 260 Jr.

DL - Ethan Kramer, Mill Valley, 5-11 240 Soph. 

DL - Caleb Haggard, Labette County, 6-3 235 Jr. 

DL- Connor Hall, Andover, 6-6 215 Jr.

LB - Mac Brand, Andale, 5-9 180 Jr. 

LB - Garron Champoux, Marysville, 5-11 190 Jr. 

LB - Ashton Ngo, Andover, 5-10 190 Soph. 

 LB - Isaac Hilt, Wellington, 5-11 200 Jr. 

LB - Mikey Welsh, Miege, 6-0 200 Jr. 

LB- Garrett Dalinghaus, Frankfort, 6-0 170 Jr.

LB - Koy Kenny, Ulysses, 6-1 190 Soph.

DB - Dallas Williams, De Soto, 5-11 155 Jr. 

DB- Trey Krause, Olathe West, 6-1 170 Soph.

DB- Kamble Haverkamp, Centralia, 5-11 160 Jr.

DB - Jordan Finnesy, Plainville, 6-0 170 Jr. 

DB - Scotti Easter, Andale, 6-1 175 Jr. 

DB - Davonte Pritchard, Gardner-Edgerton, 6-0 185 Soph.   

DB - Nalell Kapten, Goddard, 5-11 175 Jr. 

DB- Landon Everett, Canton Galva, 5-10 160 Jr.

P – Madden Rutherford, Louisburg, 6-4 190 Jr.

ATTENTION PARENTS/ATHLETES: Players on lists are elgible for a All Non-Senior Team or All-Non Senior Team honorable mention patch for letter jacket, we are the only place with our logo on them. email Chet Kuplen at the following email address to order: sportsinkansas@gmail.com 

Honorable Mention Non-Senior Team

6A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Mason Richman - Blue Valley Kevin Washington - Derby Jacob Krasak - Derby Andrew Nehrbass - Olathe South Will Huggins - Shawnee Mission South Hezekiah Newman - Olathe East Alex Conn - Derby Damien Ilalio - Manhattan Joe Krause - Shawnee Mission East Kort Mattison - Washburn Rural Topeka Shawn Marquis - Washburn Rural Jeremiah Brown - Wichita West Gregorio Leonardo - Topeka Norman Massey Wichita East Larry Cherry – Wichita Southeast Quentin Sanders – Wichita West Henry Martin – BV North Kevin Washington – Derby Jacob Karsak – Derby Jon Fan – Hutchinson Gregorio Leonardo – Topeka Shawn Marquis – Washburn Rural Russell Wilkey – Junction City Damien Ilalio – Manhattan Kazerick Smith – Junction City Albert Caba – Junction City Nate Hanson – Manhattan Dayne Aschenbrenner – Manhattan Ethan Alcorn – Junction City Ty Lindeman – SM Northwest Hezekiah Newman – Olathe East Drew Cassida – Gardner Edgerton Dayvin Johnson – Gardner Edgerton Ethan Reynolds – Gardner Edgerton Anthony Rodriguez – Gardner Edgerton Shaw Waters – Gardner Edgerton Cole Mondi – Lawrence Chris McGee - Lawrence Marrel Fountain - Olathe East AJ Patillo- Olathe North Brandon Pena - Olathe North Michael Vernon Jr – Olathe North Grant Hall – Olathe Northwest Xavier Newman – SM East Lee Marshall – SM East De’Aric Quinn – SM North Ja’Ron Byrd – SM North Varenzon Henderson – SM North Michael Harris – SM North Will Huggins – SM South Parrish Bruce – SM South Parker Minnick – SM South Mason Richman – Blue Valley Cole Ross – Blue Valley Caden McCumber – Blue Valley Dorian Stephens – Blue Valley Shawn Hendershot – BV North Nick Hafford – BV North Khalil Allen – BV North J. Michael Sturdivant – BV Northwest Greg Riddle – BV West Ike Sumerlin – BV West Beau Foster – Dodge City Aaron Nelson – Dodge City Carlos Acosta – Garden City Jashon Taylor – Dodge City Garrick Wells – Garden City Mario Sanchez – Olathe North Adam Young – Olathe South Landon White – Wichita Southeast

5A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Kyle Haas – Maize Manowa Ngenzirabona - KC Schlagle Cade Lautt St. James Matthew Tujague - St. James Dominik Stadlman - Blue Valley Southwest Peyton Reeves - Aquinas Drayton Foster - Topeka Seaman Riley Wagner - Emporia Beau Baumgardner - Emporia Dallas Williams - De Soto Austin Rosetta - De Soto Shane Watts - De Soto Jackson Miller - De Soto Reid Holthaus - Shawnee Heights Ty Garrett Salina South Houston Griffitts - Salina Central Nic DeVore - Maize Spencer Einhaus - Salina South Quinton Stewart - Salina Central South Markeith Grayson - KC Washington Connor Hall - Andover Calvin Benefiel - Maize South Luke Zegunis - Olathe West Mason Edwards - Maize South Gage Fritz - Great Bend Jamar Martin - Wichita Northwest Aiden Nidens - Bishop Carroll Dallas Williams - De Soto Chandler Goodnight - Andover Ashton Ngo - Andover Dominik Stadlman - Blue Valley Southwest Ethan McMillan – Bishop Carroll Justin Powell – Bishop Carroll Josh Sanders Wichita Heights Jacob Amy Wichita Northwest Jacob Younkman – Wichita Northwest Dalton Nichols – Bishop Carroll Jarius Kennedy – Kapaun Aiden Niedens – Bishop Carroll Max Bullinger – Bishop Carroll Ben Purvis – Bishop Carroll Gabe Havlovic – Bishop Carroll Matt Bachman – Bishop Carroll Darrius Cooper – Wichita Northwest Chalie Frisch – Kapaun Malcom Bell – Wichita Northwest Josh Edson – Newton Spencer Einhaus – Salina South AJ Johnson – Salina South Camden Jurgensen – Maize Keaton Robertson – Maize Eli Fahnestock – Andover Drayton Foster – Seaman Charles Snyder – Emporia Jackson Miller – DeSoto Drew French -Lansing Anthony Garcia – Leavenworth Gavan McDaniel – Olathe West Michael Tujague – St. James Tyler Green – Mill Valley Kyle Kelly – Mill Valley Justin Sanders – Mill Valley Dionte Brown- Aquinas Terrance Collins – Aquinas Theo Grabill – Aquinas Elias Carson – Aquinas Peyton Duvall – Great Bend Lee Hatcher – Liberal Hunter Hatcher – Liberal Luke Barger - DeSoto Joey Soupiset – Great Bend Gavin Meyers – Hays Alan Miramontes – Great Bend Jackson Miller – DeSoto Jahawn Byrd – Leavenworth Rashad Graves – Wyandotte Caden Barnard- Olathe West Malcom Bell – Wichita Northwest Sam Butler – Olathe West Chandler Goodnight – Andover Kobe Poindexter – Olathe West Hunter Sharp – Valley Center

4A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Jacob McDonald - Chanute County Ian Stubbs - Buhler Kai Wernli - El Dorado Jakob Feil - McPherson Tyler Kohls - Augusta Sam Herring – Pittsburg Jonah Scott - McPherson Cion Harris - Basehor-Linwood Josh Willcutt - Basehor-Linwood Xavier Bell - Andover Central Javier Castillo - Paola Clayton Essex - Paola Jacob Fredrikson - Buhler Kade Funston - Abilene Cion Harris - Basehor-Linwood Kade Kehl - Baldwin Shay Mahnken – Pittsburg Travese Love - Wellington Mikey Stribling - Paola Ethan Weidert – Pittsburg Ty Bowman - Chanute Cole Diffenbaugh - Mulvane Trey Degarmo - Andover Central Brandon Martin - KC Piper Mikey Welsh - Bishop Miege Jack Wiens - Andover Central Jacob Adams - Chanute Bear Gardner - Spring Hill Nathan Parkison Basehor-Linwood Ryan Wokutch – Paola Kourtney Craig – McPherson Jonah Scott – McPherson Jacob Frederickson – Buhler Ian Stubbs – Buhler Kai Wernli – El Dorado Briggam McCurdy – Buhler Zach Phillips – Winfield Gavin Payne – Augusta Brycen Labertew – McPherson Steele Morin – Winfield Kaleb Hoppes – McPherson Ryan Andrews – Augusta Ely Wilcox – Augusta Traese Love – Wellington Tab Creekmore – Mulvane Silas Popplewell – Wellington Jacob McDonald – Chanute Amuryon Farley – Indepdence Garrett Almond – Chanute Jayden Crawford Coffeyville Briley Peavey – Chanute Nathan Smith – Labette Co. Trevor Rinne – Independence Ethan Jameson – Labette County Max Van Meter – Miege Brian Burns Miege Mason Weber – Miege Jack Kinkaid – Miege Grant Fussell – Miege Sloan Hayden – Ulysses Lajames White – KC Piper Elijah Tyner – Tonganoxie Mikey Stribling – Paola Ryan Wokutch – Paola Conner Hasz – Paola Dallas Bond – Tonganoxie Malahki Kennon – Piper Bryce Scholtze – Spring Hill Garrett Harding – Louisburg Javier Castillo – Paola Clay Essex – Paola Evan Peuser – Paola Charlie Koontz – Louisburg Kaden Hoefer – Goddard Brandon Arhart – Piper Trey Degarmo – Andover Central Ethan Camp – Coffeyville Aaron Woods – Pittsburg Sam Roark – Pittsburg Blake Robison – Andover Central

3A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Doug Grider - Halstead Trey Richey - Caney Valley Mason Perez - Larned  Tanner Cash - Clearwater Mac Brand - Andale Drake Beatty- Clearwater Cayden Winter - Andale Caden Parthemer - Andale Scott Easter - Andale Ethan Moreland - Caney Valley Clayton Welch - Andale Ivan Valles - Hugoton Cale Goodman - Scott City Hunter Yager - Scotty City Parsons Evan Dean - Sante Fe Trail Mark Hedstrom - Wichita Trinity Michael Moreno - Hiawatha Quinn Neuenswander - Jefferson West Trey Pivarnik - Hayden Dylan Fields - Galena Dallas Higginbotham - Anderson County Creighton Johnson - Beloit Parker Meats - Burlington Adam Schmidtlein - Hayden Kel Stroud - Chapman Konner Tannahill - Holton Jake Beckmann - Frontenac Nick Sarwinksi – Galena Peyton Ortner – Holcomb Cooper Glavan - Clay Center Cael Johnson - Burlington Trey Richey - Caney Valley Brandon Schroedl - Marysville Taybor Vetter - Wamego Drew Bolinger - Frontenac Andrew Bowman - Caney Valley Garren Champoux - Marysville Carson Cox - Beloit Will DeVader - Hayden Gabe Garber - Sabetha Storm Slupianek - Marysville Clay Gagnon - Wichita Collegiate Bryant Golden - Rock Creek Kryk Kyser - Caney Valley  Dayden Winter – Andale Caen Parthemer – Andale Clay Gagnon – Collegiate Drake Beatty – Clearwater Carson Fair – Andale Easton Hunter – Andale Connor Allen – Collegiate Brock Skelton – Larned Logan Broomfield – Nickerson Noah Salazar – Nickerson Mason Perez – Larned Darby Roper – Haven Trey Pivanik – Hayden Andrew Schmidtlein – Hayden Will DeVader – Hayden Gabe Martin – Columbus Durbie McReynolds – Girard Wes Jahay – Girard Cade Ross – Jefferson West Colby Tinklin – Sabetha Carson Ukele – Sabetha Drew Schmelze – Sabetha Bryce Clemnets – Jeff West Michael Moreno – Hiawatha Sean Urban – Perry Lecompton Noah Woljte – Holton Greg Koon – Royal Valley Grant Roush – Perty Lecompton Gavin Cumpton – Royal Valley Ivan Valles – Hugoton Cale Goodman – Scott City Hunter Yager – Scott City Parker Gooden – Scott City Brandon Winderlin – Scott City Hagan Boii – Colby Hunter Boone – Prairie View Joe Anderson – Jeff West Cael Johnson – Burlington Joel Scott – Jefferson West Hayden Robb – Perry Lecompton

2A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Seth Mahurin - Cherryvale Josh Hull - Humboldt Toby Curtis - Neodesha Andrew Bowman - Caney Valley Brennan Lowe - Eureka Brady Myers - Sterling Bo Reeves- Rossville Kade Melvin – Norton Caige Cromer - Silver Lake Kody Davoren - Rossville Tyree Sowers - Rossville Kameron Brown - Riley County Caden Comer - Silver Lake Kaiden Brown - Rossville Kaleb Badura - Rossville Jack Caudle - Maur Hill Abe Siebenmorgen - Maur Hill Dane Whalen - Osage City Dawson Butter - Osage City Mason Roberts - Central Heights Riley Philbern - Hoisington Zach Hare - Eureka Ty Sides - Phillipsburg Eli Wiseman - Belle Plaine Christien Hawks - Norton Karson Little - Wichita Independent Noah VanKooten - Phillipsburg Kayden Christansen - Lakin Jaxson Gebhardt - SE Saline Collin Koester - Conway Springs Kade Melvin - Norton Matt Pauly - Garden Plain Tate Seabolt - Cimarron Iverson Bello - Chaparral Izak Castro - Southwestern Heights John Nowak - Garden Plain Gerardo Rathburn - Belle Plaine Jonathan Wright - Conway Springs Peyton Winter – Conway Springs Iverson Bell- Chaparrral Seth Teague – Cheney Collin Koester – Conway Springs Eli Wiseman – Blle Plaine Mark Hestrom – Trinity Academy Joshua Koester – Conway Springs Dawson Martin – Conway Springs Peyton Winter – Conway Springs Jonathan Wright – Conway Springs Josh Hull – Humboldt Yegor Dittimore – Riverside Toby Curtis – Neodesha Zach Hare – Eureka Tyler Breeding – SE Saline Torrey Horak – Rossville Tyler Gerety – Nemaha Central Eric Helms – Chaparral Brandon Vacura – Norton Andrew Schwinn – Maur Hill Joshua Ball – Hoisington Jesse Whitmer – Russell Dawson Aller – Lakin Dane Whalen – Osage City Patrico Hernandez – Ellsworth

1A Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Matt Ramey - Inman Connor Tillman - Sedgwick Eric Koehncke - Sedgwick  Gannon Resnik - Sedgwick Mason Lacey - Sedgwick Austin Holthaus - Centralia Tyler Wagner - Valley Heights Cole Coggins - Valley Heights Kipp Jasper - Troy Devon Feldkamp - Centralia Tyler Heinen - Centralia Jake Youngerberg - Valley Heights Cooper Williams - Jackson Heights Logan Budy - Jefferson County North Taylor Wamego - Jackson Heights Beau Baker - Lyndon Tee Preisner - Northern Heights Kasen McKee - Pleasanton Miles Kitselman - Lyndon Treyton Peterson - Ell-Saline Ellis Slack - Oakley Chance Garriott - Olpe Joel Montgomery - Smith Center Michael Showalter - LaCrosse Charles Timmons - Smith Center Eyann Zimmerman - Republic County Cameron Beardsley - Valley Heights Bray Davies - Troy Colby Hoelting - Olpe Andrew Lomshek - Colgan Hunter Morgan - LaCrosse Kynden Robert - Olpe Blake Pohlmeier - Pleasanton Chance O’Hair - Elkhart Dustin Tobler - Lyndon Riley Watkins - Jackson Heights Joan Vilalta Bartes - Meade Luke Parks – Ell Saline Sawyer Kramer – Ell Saline Luke Lanning Marion Owen Bradley Ell Saline Qayden Shepherd – Sedgwick Bray Davies – Troy Cameron Beardsley – Valley Heights Griffin Kugler – Smith Center Ryan Niles – Ellinwood Trenton Colby – Smith Center Jaden Atwood – Smith Center Demitrio Flores – SW Heights David Hammeke – Ellinwood Michael Showalter – La Crosse Chace O’Hair – Elkhart

8-Man/6-Man Non Seniors (Parents/Athletes: click here to order patch)

Chayde Snyder - South Central Jace Wilson - Oswego Easton Dent - St. Paul Dylan Weimer - Hoxie - Nick Pearson - Canton Galva Brandon Huff - Canton-Galva Jensen Riffel - Centre Dylan Lindeman - Goessel Kevin Gehrke - Herington Brayden Sears - Little River Andrew Hauck - Peabody-Burns Cameron Campuzano - Rural Vista Jack Krueger - Wakefield Jacob Miller - Greeley County Wylie Weems - Hoxie Dawson Kempt - Decatur County Hunter Engle - Madison Cooper Harred - Souther Coffey County Wes Patterson - Waverly Nasun Wasson - Madison Avery Peek - Lebo Cole Thomas – Burlingame Dawson Kempft – Decatur Comm. Brogan Myers - Cedar Vale/Dexter Tayte Halderman - Sedan Caleb Lambert - Central Christian Trevor Rooks - South Barber Salem Lowe - Stafford Garrett Burns - Central Christian Braden Tyler - Pratt Skyline Bradey McIntire - Norwich  Cobey Fiske - Solomon Brody McDowell - Hill City Jayce Hamel - Hill City Nicholas Higginbotham - Maranatha Academy Jay Nightengale - Canton-Galva Nate Burdette – Maranatha Academy  Lawson Oeser - Central Plains Javyon Pruitt - Victoria Carson Rich - Spearville Kade Rietzke - Leoti Edwin Rodriquez - Ness City Trint Rogers - Chase County Isaac Salmans - Hodgeman County Sheldon Whalen - Leoti Jarred Bieberle - Central Plains Shadyron Blanka - St. Francis Cael Budke - Chase County Carson Liebst - Medicine Lodge Javon Allen - Bennington Trevor Whiteman - Udall Gage Cantrell - South Barber Kyle Narebout - Centre Adam Hall - Central Christian Emilio Perez - South Barber Tra Barrientes - Sylvan-Lucas Eric Koenigsman - Beloit-St. John’s Zane Lyons - South Barber Koby Talbot - Axtell Beau Batchman - Sylvan-Lucas Houston Friend - Satanta Darrien Holloway - Osborne Jeremy Pfaff - Minneola Rylee Whelchel - Rock Hills Bevan Grading - Otis-Bison William Lowder - Marmaton Valley Carson Liebst – Medicine Lodge Salem Lowe – Stafford Jayden Oquendo – Maranatha Academy Colton McCarty – Cheylin Joseph Ferguson – Thunder Ridge Brayden Perez – St. Johns/Tipton Graham Stephens – Little River Kayde Rietzke – Wichita County Cyrus Green – Atwood Isaac Elliott – Oswego Jace Wilson – Oswego Gage Branson – Ashland Travis Chvatal – Atwood Brady Dinkel – St. Francis Lawson Oesner – Central Plains Cobey Fiske – Solomon JJ Hart – Axtell Aaron Castillo – Wichita Co. Javon Allen – Bennington George Volle – Axtell Josh Bowman – Medicine Lodge Jace Schoen – Lakeside Keeton Reaves – Pike Valley, Dameion Hatten – Sedan Mason Schurr – Osborne Edwin Rodriguez – Ness City Cameron Campuzano – Rural Vista Shayrdon Blanka – St. Francis Alex Herbel – Solomon Sheldon Whalen – Wichita Co. Trevor Whiteman – Udall Rollis Loya – Golden Plains Ben Aumiller – Hoxie Steele Wolters – Osborne Jered Bieberle – Central Plains Bevin Gradig – Otis Bison Kolby Talbott – Axtell Dusty Pister – Quinter Wade Rush – Golden Plains Adam Blanchat – A&A Adam Krien – St. Francis Jesse Baxter – St. Francis Ethan Benne – Pike Valley